Pályázati felhívás

2021-02-26 00:22:28

A Budapesti Tűzoltó Szövetség egyedi kialakítású utánfutó belső terének kialakítására pályázati felhívást tesz közé.

Felhívás!

A Budapesti Tűzoltó Szövetség az INTERREG V-A Szlovákia-Magyarország Együttműködési Program keretében nyert az SKHU/1902/4.1/108 azonosítószámú ’Reducing Risks by Improving Interoperability between Slovakia and Hungary for Better Preparedness’ című (továbbiakban: RISKHUB) projekt megvalósítása során 4 db egyedi kialakítású utánfutó belső terét  kívánja kialakíttatni.

Az utánfutó belső terének  beépítésével kapcsolatos elvárásai:

Belső tér kialakítása függőlegesen 2*500 mm a két szélén és 1*350 mm középen, vízszintesen 3 egyenlő 500 mm részre osztva, megfelelő teherbírású és vastagságú vízálló lapokkal a felszerelések tárolásához és rögzítéséhez. A felszerelések rögzítését minden eszköz esetében meg kell oldani. A kialakításnál figyelemmel kell lenni az össztömegre, és a felszerelések oly módon történő elhelyezésére, hogy a vonófejre maximum 50 kg terhelés essen menet közben.

Amennyiben árajánlatot tenne, kérjük, jelentkezését és rövid bemutatkozását küldje el a logisztika@budapest.tuzoltoszovetseg.hu email címre. Szakmai előválogatást követően részletes ajánlatkérőt küldünk, mely tartalmazza a pontos technikai adatokat és a szükséges felszerelések és eszközök listáját. Az árajánlatok beérkezési határideje 2021. március 30. 17.00.

A beszerezni kívánt utánfutók műszaki tulajdonságai:

1. Trailer for wildfire response / utánfutó erdőtűz oltáshoz
Utánfutó / Trailer 1 vagy 2 tengelyes, alsókerekes, 750 kg össztömegű ráfutófékes rögzíthető, pótkerékkel és mankókerékkel ellátott zárt utánfutó. Oldalai és a hátulja nyitható. Tartozék 1 db pótkerék. Zárható oldal és hátsó ajtók.
Size / Méretei: felépítmény hosszúsága 2500mm, szélessége 1350 mm, magassága 1500 mm

Trailer for wildfire response - Inside build

Kézi fűrész
Fejsze

2. Trailer for storm response / utánfutó viharkár elhárításhoz
Utánfutó / Trailer 1 vagy 2 tengelyes, alsókerekes, 750 kg össztömegű ráfutófékes rögzíthető, pótkerékkel és mankókerékkel ellátott zárt utánfutó. Oldalai és a hátulja nyitható. Tartozék 1 db pótkerék.  Zárható oldal és hátsó ajtók.
Size / Méretei: felépítmény hosszúsága 2500 mm, szélessége 1350 mm, magassága 1500 mm

Trailer for storm response - Inside build

Kalapács 5 kg
Drót