Pályázati felhívás

2021-05-18 22:05:25

Ajánlatkérés az INTERREG V-A Szlovákia-Magyarország Együttműködési Program „Reducing risks by improving interoperability between Slovakia and Hungary for better preparedness” című, SKHU/1902/4.1/108 azonosító számú projekttel kapcsolatban erőtüzes, viharkáros, árvizes utánfutók tűzoltó felszereléseinenk beszerzésére vonatkozóan.

A Budapesti Tűzoltó Szövetség az INTERREG SKHU Monitoring Bizottsági döntése értelmében támogatást nyert a SKHU/1902/4.1/108 azonosítószámú ’Reducing Risks by Improving Interoperability between Slovakia and Hungary for Better Preparedness’ című (továbbiakban: RISKHUB) projekt megvalósítására. Az Ajánlatkérő a tárgyban jelzett projekttel kapcsolatos erőtüzes, viharkáros, árvizes utánfutók tűzoltó felszereléseinek beszerzésére ad ajánlatot.

1. Ajánlatkérő adatai

Név: Budapesti Tűzoltó Szövetség

Cím, székhely: 1081 Budapest, Dologház utca 1.

Képviselő: Kelemen Zsolt - elnök

E-mail: logisztika@budapest.tuzoltoszovetseg.hu

2. Beszerzés tárgya

Az árajánlat az alábbi termékeket tartalmazza:

Tűzoltó nyomótömlők:

• „B” 20 m tömlő 3F 75 vagy 65 mm                       32 db
  • „C” 20 m tömlő 3F 52 vagy 42 mm                       32 db
  • „D” 15 -20m tömlő 25mm 3F min45 bar                           40 db
  • „D” Wildfire erdőtüzes tömlő                                32 db

Tűzoltó felszerelés:

• tűzcsapkulcs földfeletti                                           4 db
  • tűzcsapkulcs fölalatti (rövid)                                  4 db
  • pótállványcső                                                           4 db
  • Osztó CDD                                                                  10 db
  • Osztó BCC                                                                 8 db
  • Sugárcső „D” kombinált                                                       8 db
  • Sugárcső „D” egyszerű                                            8 db
  • Áttét „C”-„D”                                                            8 db
  • Áttét „B”–„C”                                                            8 db
  • Szívótömlő 2400 mm B-B                                       16 db
  • Szívótömlő 2400 mm C-C                                       16 db
  • Szűrőkosár „B”                                                          4 db
  • Szűrőkosár „C”                                                          4 db
  • Háti puttonyfecskendő Ermak 16L                        10 db
  • Pulaski fejsze    (üvegszálas vagy fa nyél)             8 db
  • Gorgui szerszám                                                      4 db
  • tömlőfolt bilincs B                                                    12 db
  • tömlőfolt bilincs C                                                    12 db
  • Fiskars SW84 kézi fűrész                                         4 db
  • Ágvágó hosszított nyéllel                                        4 db
  • hátizsák 4 db D tömlőnek, CDD osztónak            10 db
  • eszközök lefogatásához szükséges felszerelések, rögzítők, tipus és ár
  • ellentűz gyújtó berendezés                                    1 db

3. Alkalmassági követelmények

• Az Ajánlatadónak szakmailag megfelelő tapasztalatokkal kell rendelkeznie az ajánlattételi felhívás tárgyát képező tevékenységben, illetve a megfelelő ár-érték arányt szükséges képviselni.
  • Nem lehet ajánlattevő, akivel szemben csőd-, végelszámolási vagy felszámolási eljárás, vagy egyéb, a megszüntetésre irányuló, jogszabályban meghatározott eljárás van folyamatban, illetve akinek köztartozása van.

4.  Az árajánlat tartalma

Az árajánlatot az alábbi szempontok szerint szíveskedjen megadni:

• az ajánlattevő megnevezését, címét, cégszerű aláírását/képviselő/ajánlattevő nevét;
  • az ajánlat tárgyának pontos megnevezését;
  • az ajánlattételi felhívás tárgyához kapcsolódó szakmai tapasztalat bemutatását;
  • az árajánlat érvényességét, dátumát;
  • a nettó árat, ÁFA-t, bruttó árat forintban

5. A szolgáltatás teljesítésének igazolása

A teljesítés a leszállított termékek átvételével igazoltnak minősül.

6. A megrendelés menete

A Budapesti Tűzoltó Szövetség megrendelővel rendeli meg a szükséges termékeket melyet emailben küldd meg a legjobb ajánlatot tevőnek.

7. Fizetési feltételek, az ellenszolgáltatás teljesítésének feltételei, számlázási módja

A termékek ellenértéke a termékek leszállítását és átvételét követően átutalással kerül kifizetésre a Megrendelő részére kiállított számla ellenében. A számlának tartalmaznia kell a Projekt nevét és számát.

8. Az ajánlatok elbírálásának szempontja

Az Ajánlatkérő a legalacsonyabb összegű ajánlati árat megajánló Ajánlattevőt értesíti a megrendelő megküldésével együtt.

9. Az ajánlatok beérkezésének határideje

2021. május 27. 17.00

10. Az ajánlatok benyújtásának nyelve:

Az ajánlatokat magyar nyelven kell benyújtani.

11. Az ajánlatok benyújtásának módja és helye

Kérjük, hogy az ajánlatot cégszerűen aláírva szíveskedjen e-mailben megküldeni a logisztika@budapest.tuzoltoszovetseg.hu e-mail címre, vagy személyesen benyújtani az Ajánlatkérő 1081 Budapest, Dologház utca 1. alatti székhelyére, a csatolt minta alapján.