III. Országos Kismotorfecskendő-szerelési Bajnokság

2018-04-22 16:24:19

Pilisszentivánon, 2018. május 5-én zajlik a VIII. Országos Kismotorfecskendő-szerelési Bajnokság Töreki László emlékversenye, a Budapesti Tűzoltó Szövetség szervezésében.
A verseny helyszíne és időpontja: Pilisszentiván, Sportpálya 2018. május 05.

Rendező: Budapesti Tűzoltó Szövetség

Főbírók:

• Nemes István ny. tű. ftőrm
  • Petkes András ny. tű. tzls
  • Ficsur Károly ny. tű. ftőrm
  • Gulyás László tű. őrgy.

08.00-10.00 regisztráció

10.00 Ünnepélyes megnyitó:

10:15 verseny kezdete

15.00-tól eredményhirdetés

(tervezett időpontok, melyek a nevezett csapatok számától függően változhatnak.)

A közzétett indulási időpont előtt legalább 60 perccel a versenycsapat vezetőjének jelentkezni kell a regisztrációnál.

A verseny szabályai, felszerelés: A versenyre vonatkozó szabályokat az MTSZ honlapjáról letölthető szabályzat tartalmazza.

Résztvevők

A versenyen hivatásos-vagy önkéntes-vagy létesítményi tűzoltókból álló 10 fős csapatok vehetnek részt.

Kategóriák: Bármely vagy akár mindkét kategóriában lehet indulni:

a.) „Retro” avagy hőskor kategória (T/S 8/8; T/D 8/8; Polonia M 8/8 PO5; stb. a volt keleti szférából)

b.) „Modern” avagy korszerű kategória (Rosenbauer FOX; Ziegler Ultra Power, Ultra Leicht; Metz FP 8/8; Magirus PFPN 10-1000 stb. a nyugati szférából)

c.) „Női” kategória (ahol a csapat kizárólag nő tagokból áll. E kategóriában kizárólag retro kismotorfecskendő alkalmazható.

A hivatásos-, önkéntes-és létesítményi tűzoltóságok között kategóriabontás nem lesz.

Díjazás

Az első három helyezést elérő csapat kupa, az első három helyezett csapat érem, az első tíz helyezett csapat oklevél díjazásban részesül. Amennyiben lehetőségünk adódik, különdíjak kiosztására is sort kerítünk.

Nevezés

Nevezni kizárólag online módon 2018. május 01. 24.00 óráig a tamas.menyhert@katved.gov.hu címre lehetséges, amely alapján a résztvevők beosztásra kerülnek a rajtlistán.

A versenyre a nevezési díj 10 000 Ft, amely tartalmazza a regisztrációs díjat és egy étkezést csapatonként 10 fő részére.

A nevezési díjat kérjük átutalással a következő számlaszámra: OTP Bank számlaszám: 11708001-20390743 átutalni és a regisztrációnál az átutalásról szóló igazolást bemutatni szíveskedjenek!

Készpénzfizetés lehetséges a verseny előtti regisztráción.

Egyéb információk

(A versennyel egy helyen és időben kerül megrendezésre a Pilisszentiváni Országos Tűzoltóbörze és Találkozó bővebb információ www.szentivanipte.hu oldalon )